Logo Ładowanie...
Kostka brukowa
PŁYTKA CLASSIC

Nowoczesny i prosty format, gładka faktura.

Dostępna kolorystyka
Płytka rzymska

Płytka rzymska to czteroelementowa kompozycja nawiązująca stylem do włoskich pejzaży. Wyróżnia ją nieregularna, falista powierzchnia. Sprawdzi się zarówno na chodniku, tarasie jak i w ogrodzie. Natomiast alejki zbudowane z płytek rzymskich stworzą niepowtarzalny klimat.

Ilość w palecie: 11,65 m2
Waga 1 palety: 1560 kg
Dostępna kolorystyka
Płytka piasso

Dzięki prostym kształtom, a także niepowtarzalnej kolorystyce, płytka PIASSO wyróżnia się na tle innych produktów elegancją oraz klasycznym wyglądem. Płytki mogą być wykorzystane do ułożenia chodnika, alejki w ogrodzie oraz większej powierzchni np. podjazdu przed siedzibą firmy.

Ilość w palecie: 11,80 m2
Waga 1 palety: 1960 kg
Dostępna kolorystyka
Ganit

Kostka brukowa GANIT to idealna kostka do przydomowych chodniczków i placyków, dzięki niedużym wymiarom można zaprojektować z niej niezliczoną ilość wzorów i aranżacji. Jest kostką bez fazową, dlatego po jej ułożeniu powstaje powierzchnia płaska.

Ilość na palecie: 10,40 m2
Waga 1 palety: 1400 kg
Dostępna kolorystyka
Ganit płukany

GANIT płukany kształtem i kolorem nawiązuje do kostki granitowej. Jej wierzchnia warstwa jest pokryta naturalnym kamieniem. To świetny wybór, kostka ta idealnie komponuje się z innymi kształtami i strukturami.

Ilość na palecie: 10,40 m2
Waga 1 palety: 1400 kg
Dostępna kolorystyka
Nostalit gładki

NOSTALIT gładki to doskonała kostka do układania nawierzchni na posesjach i ogrodach w stylu staromiejskim. Jej delikatnie zaokrąglone krawędzie dają efekt poduszeczek, które ocieplą wygląd posesji i stworzą przyjemny klimat do wypoczynku.

Dostępna kolorystyka
Nostalit falowany

Kostka NOSTALIT falowany swoim wyglądem przypomina kamienny bruk w stylu staromiejskim. Jej krawędzie są lekko falowane, co dodaje uroku chodnikom i placom, projektowanym z danej kostki. Składa się z 3 elementów o różnych wymiarach.

Ilość na palecie: 12,58 m2
Waga 1 palety: 1680 kg
Dostępna kolorystyka
NOSTALIT PŁUKANY
Dostępna kolorystyka
Cegiełka płukana

CEGIEŁKA płukana to ponadczasowa kostka brukowa, o klasycznym, prostokątnym kształcie. Składa się z trzech elementów, o różnej kolorystyce, co umożliwia tworzenie niezliczonej liczby kompozycji, zróżnicowanych między sobą.

Ilość na palecie: 11,88 m2
Waga 1 palety: 1600 kg
Dostępna kolorystyka
Cegiełka

CEGIEŁKA – klasyczny kształt cegły powoduje, że jest to kostka prosta, a zarazem elegancka, praktyczna i łatwa do ułożenia. Bardzo dobrze komponuje się z innymi kształtami. Z łatwością układa się przemiennie, tworząc ciekawe kompozycje wizualne.

Dostępna kolorystyka
Behaton

BEHATON jest najczęściej wybieraną kostka do utwardzania nawierzchni przemysłowych, o dużym nasileniu ruchu kołowego. Również wykorzystuje się ją do budowy dróg i chodników. Jej wzajemne zazębianie się powoduje, iż zespala się w monolityczną całość.

Dostępna kolorystyka
Trylinka

TRYLINKA to element nawierzchniowy, o grubości 12 cm, bardzo trwały i wytrzymały, znakomicie sprawdza się do układania nawierzchni placów i parkingów, szczególnie przeznaczonych do ruchu pojazdów wielotonażowych.

Ilość na palecie: 54 szt.
Waga 1 palety: 1728 kg
Ilość szt. na 1m2 9 szt.
Dostępna kolorystyka
Fala ażur

FALA AŻUR to kostka, którą ze względu na wytrzymałość z powodzeniem można stosować na parkingach, podjazdach oraz w celu zabezpieczenia pochyłości terenu, a także skarp. Nieduże wymiary kostki pozwalają na wykorzystanie jej przy aranżacji niewielkich powierzchni.

Ilość na palecie: 8,5 m2
Waga 1 palety: 1390 kg
Ilość szt. na 1m2: 22,2 szt.
Dostępna kolorystyka
Eko-bruk

EKO-BRUK idealnie sprawdzi się na powierzchni, z której potrzebne jest szybkie odprowadzenie wód opadowych. Fugi mogą być uzupełnione różnorodnymi materiałami, które łatwo przepuszczać będą wodę opadową m.in. grysikiem.

Waga 1 palety: 1580 kg
Ilość na palecie: 10 m2
Ilość szt. na 1m2 16 szt.
Dostępna kolorystyka
Granit łupany

GRANIT łupany fantastycznie komponuje się z otoczeniem. To materiał, ze względu na dużą wytrzymałość, bardzo często wykorzystywany do budowy placów, ulic oraz nawierzchni dróg. Wykonane nawierzchnie są bezpieczne w użytkowaniu, a także trwałe oraz eleganckie.

Dostępna kolorystyka