Logo Ładowanie...

Słowo od Właściciela

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu wyrobami dla budownictwa oraz elementami małej architektury pragnę przedstawić Państwu wyroby produkowane przez moją firmę. Myślę, że przekazując w Państwa ręce nowy katalog zachęcę do zakupów, a jakość i asortyment znajdzie uznanie i utwierdzi Państwa w słusznym wyborze nas jako dostawcę tych wyrobów.

Logo Ginter
Z wyrazami szacunku
Właściciel Zakładu
Podpis
Inż. Kazimierz Ginter

O firmie

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter powstał w maju 1988 roku.

Stale doskonalimy technologię produkcji. Wszystkie nasze wyroby posiadają niezbędne badania i certyfikaty opracowywane i wystawiane zgodnie z obowiązującymi normami , które umożliwiają ich oznaczanie znakiem CE lub znakiem budowlanym B. W październiku 2005 roku został wdrożony system Zakładowej Kontroli produkcji i jest on zgodny z certyfikatami Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

Jesteśmy jednym z największych na Pomorzu producentów materiałów budowlanych. Duża elastyczność produkcji i bezwzględne przestrzeganie norm jakościowych oraz unowocześnianie produkcji gwarantuje klientom zaopatrzenie w krótkich terminach, a posiadany sprzęt pozwala świadczyć usługi związane z dostawą wyrobów na plac budowy. Od 1997 roku kwalifikujemy się w rankingu „Gazety Pomorskiej” w „Złotej Setce Pomorza i Kujaw”.

 


Galeria zdjęć

Nasze oznaczenia